INFO A PRAVIDLA FESTIVALU

NĚKOLIK DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ A PRAVIDEL !


DOPRAVA

NEJBLIŽŠÍ ŽELEZNIČNÍ ZASTÁVKA (vlaková stanice) - Ždírec nad Doubravou - 5,2 km - (samozřejmě tam jede i autobus)

NEJBLIŽŠÍ AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA - Staré Ransko - 1,3 km - ale moc to tam nejezdí

dále KRUCEMBURK (nám. Jana Zrzavého) - 2,1 km - tam to jezdí častěji, je to na trase Ždírec nad Doubravou - Žďár nad Sázavou

PŘI DOPRAVĚ AUTEM - viz. video níže - na místě jsou nehlídané plochy určené k parkování

CO A JAK JE DOBRÉ MÍT SEBOU

Na festival byste si neměli zapomenout vzít s sebou: občanský průkaz, průkaz pojištěnce, platnou vstupenku, hotové peníze (nejlépe rozdělené do třech míst na těle) a potřebné léky. PODLE POČASÍ potom pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, plavky, pláštěnku a dostatek oblečení. POVRCH PLÁŽE JE TRAVNATÝ - sedí se na poskytnutých židličkách - je však možné donést si sebou vlastní křesílka, či si roztáhnout na trávě třeba rohož nebo deku. Jelikož je festival u vody, doporučujeme také účinný repelent.


NĚKOLIK DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ A PRAVIDEL !

PLACENÍ

Veškeré platby v areálu festivalu probíhají POUZE V HOTOVOSTI. Nejbližší bankomaty jsou ve Ždírci nad Doubravou

POŘÁDEK

V prostorách festivalového areálu je umístěno dostatečně množství odpadkových košů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu ve svém okolí a odpadkové koše využívali. V případě, že bude odpadkový koš plný, zanechte prosíme smetí na zemi vedle odpadkového koše. Pořadatelé dají brzy vše do pořádku.

DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

Do areálu je dovoleno vjíždět dopravními prostředky pouze organizátorům, vystupujícím, zásobování a podobným službám.

Návštěvníkům festivalu NENÍ DOVOLENO brát si do areálu festivalu jakékoliv dopravní prostředky - tzn. jízdní kola, koloběžky, tříkolky, motorky, skútry a pod. Prosíme respektujte to - předcházíme tím případnému poškození, odcizení, požáru či úrazu. Tělesně postiženým je vjezd na jejich vozítkách samozřejmě umožněn.

PLOCHA FESTIVALU, JEHO OPLOCENÍ I PŘÍJEZDOVÁ CESTA NESLOUŽÍ K PARKOVÁNÍ, ZAMYKÁNÍ ČI ODKLÁDÁNÍ DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ NÁVŠTĚVNÍKŮ. POKUD BUDOU VADIT PRŮBĚHU FESTIVALU, PROVOZU ČI JINAK, MOHOU BÝT I BEZ PŘÍTOMNOSTI MAJITELE PŘEMÍSTĚNA.

DOMÁCÍ MAZLÍCI

Do areálu je vstup se psy povolen. Jejich majitelé jsou povinni se o své mazlíky se vším všudy postarat a mít je na vodítku.

BEZPEČNOST

Na ploše festivalu je přítomen ZDRAVOTNÍ I POŽÁRNÍ DOZOR - vždy se na něj doptáte u pořadatelů či u vstupu. Poznáte je podle černých triček s bílým logem festivalu vepředu a bílým nápisem POŘADATEL vzadu. Protože však nejsme vševědoucí a stát se může naprosto cokoliv, upozorňujeme, že vstup na festival je na vlastní nebezpečí.

VÝSLOVNĚ ZAKÁZÁNO JE

Vnášení a používání jakýchkoliv zbraní, pyrotechniky, omamných nebo toxických látek, nebo jiných nebezpečných předmětů. Na území celého prostoru festivalu je zakázána jakákoliv manipulace s otevřeným ohněm, s výjimkou užití ohně ze strany organizátorů na místě k tomu určeném. Do areálu je zakázán vstup silně podnapilým osobám, dále osobám vykazujícím známky agresivního chování či požití omamných prostředků. Přivolaná hlídka je na místě do pár minut a vše případně vyřeší.

GDPR

UPOZORŇUJEME, že zvukové i obrazové záznamy z festivalu ZVEŘEJŇUJEME - svým vstupem na plochu festivalu dáváte ke zveřejnění souhlas a to bez peněžité náhrady a časového nebo prostorového omezení.

ZÁZEMÍ

VELKÝ STAN – s lavičkami a stolky (pivními sety) - je prostor pro konzumenty – a je úmyslně od pódia dále, než připravené židličky pro posluchače hudby – aby si v klidu mohli sednout u pití a jídla.

ZA VELKÝM STANEM jsou pro diváky připraveny mobilní toalety, které pořadatelé pravidelně kontrolují a doplňují toaletní papír. U toalet je k dispozici 1000 litrová nádrž s vodou pro umytí rukou. Voda v nádrži je čistá, ale užitková - NENÍ PITNÁ.

PO UKONČENÍ PROGRAMU

Vždy večer po ukončení programu vás necháme dojíst a dopít a maximálně o půlnoci se areál festivalu uzavře kvůli následným pracem. PROSÍME RESPEKTUJTE TO. K následnému posezení, zpívání a hraní na nástroje se prosíme přesuňte do blízké kempové hospůdky, která bývá otevřená dle obsazenosti. Děkujeme za pochopení.

AREÁL FESTIVALU JE SOUKROMÝ POZEMEK

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK SVÝM VSTUPEM SOUHLASÍ S UVEDENÝMI PRAVIDLY A ZAVAZUJE SE K JEJICH DODRŽOVÁNÍ.

DĚKUJEME


STRAVOVÁNÍ A PITNÝ REŽIM

Pro vaše hladová bříška jsou na ploše festivalu přítomny stánky se stravou - stejky, žebírka, klobásky či párečky, kuřecí paličky, gulášek a různé další dobroty včetně zahraniční kuchyně. Z provozních důvodů, jako např. zajištění čerstvosti, zdravotní nezávadnosti či jistého prostorového i personálního omezení, nedokážeme zajistit, aby byli pokrmy naprosto všechny najednou ihned k odběru. Prodavači je střídají, aby bylo stále co jíst a potraviny byly stále čerstvé - a tepelně je upravujeme již v kuchyni kempu. Cedule s nabídkou a cenou se nesundávají - personál stánku vám však vždy ochotně sdělí, co je zrovna k dispozici - a na co je třeba si počkat- aby se to podávalo v dostatečné kvalitě.

Pro vaše žíznivá ústa je připraven stánek s pívkem i limonádou. A pro mlsné jazýčky je připraven stánek s čajem, kávou i rozličným alkoholem. Také nezapomeňte, že partnerem občerstvení i tomboly je opět JACK DANIELS - takže nejenom že budou k ochutnání různé druhy, ale budou hlavně i za příznivou cenu. V dalším stánku budou opět k ochutnání dobroty od moštárny ZDRCENÝ JABLKO - mošty, cidery a pod. Vinařství VYSTOUPIL vám jistě znovu nabídne širokou škálu dobrých vín. 

Komu by to vše bylo málo, v kempu je k dispozici restaurace - provozují snídaně, obědy i večeře.

Více na https://www.morerybnikreka.cz/restaurace/


UBYTOVÁNÍ

REZERVOVAT A UHRADIT si návštěvníci festivalu mohou "kajutky" na pobřeží rybníku, nebo různé chatky na samostatné louce, stranou od prostorné zatravněné plochy určené pro stany, auta či přívěsy. ANO - auta, přívěsy i stany se také musí platit - je to kemp, je zde k dispozici veřejně přístupné zázemí a upravený prostor - to se provozuje právě z úhrad za tyto služby - prosíme RESPEKTUJTE TO. Opravdu to není drahé. Poplatek se platí na recepci. Kemp má také k dispozici apartmány ve zděné budově. Nedaleký les pak může poskytnout azyl trempíkům a dalším výletníkům přespávajícím "pod širákem".  Více na https://www.morerybnikreka.cz/ubytovani/ , CENÍK naleznete na https://www.morerybnikreka.cz/cenik/

KEMP DÁLE NABÍZÍ

Půjčování lodiček. Pro ubytované nabízí uschování vašeho jízdího kola v uzamčeném prostoru - ZDARMA, půjčování knih - ZDARMA, vyprání a vyžehlení prádla. Na Recepci je prodej turistických známek a prodej suvenýrů - ručně vyráběné hrnečky s motivy kempu Moře, originální přívěsky a jiné drobnosti. Více na https://www.morerybnikreka.cz/nabizime/


KDE PŘESNĚ JE FESTIVAL :

GPS údaje:    49.6772767 N    15.8443889 E

Autem - ze Ždírce nad Doubravou (směr Žďár nad Sázavou)

Rybník ŘEKA a okolí z výšky.